Manga

مانگا

Manga

مانگا

Manga

دانلود مانگا

طبقه بندی موضوعی

۲۷ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

Flow

پایان یافته

Cover Flow

نام انگلیسی: Flow
نویسنده و طراح : -
تعداد جلد : 1
تعدا چپتر : 102
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: در این دنیا، هرکودکی با یک خدا متولد میشود. کودکانی که خدایان آن ها ضعیف هستند فاقد ارزش وموجودیت در جامعه هستند وقادر نیستند وارد دبیرستان بشوند. در عوض باید بعد اتمام دوره راهنمایی سرکار بروند. دبیرستان در این دنیا مکانی است که دانش آموزان یادمیگیرند چطور از قدرت خدایان قوی استفاده کنند.یک چیز در همه ی آن ها مشترک هست: اگر بهای خوبی پرداخته شود ،می توانند به خواسته های بزرگی دست پیداکنند. لیرانگ برای چند ثانیه زمان را به عقب برمیگرداند و بهای سنگینی برای آن می پردازد.برای معکوس کردن خواسته اش باید وارد دبیرستان شود تا بتواند از قدرت خدای گربه خود یک بار دیگر استفاده کند.
 • ۴ نظر
 • ۳۱ خرداد ۹۷ ، ۱۸:۵۱
 • User

Bleach

پایان یافته

نام انگلیسی: Bleach
نویسنده و طراح : (Tite Kubo (Story & Art
تعداد جلد : 74
تعدا چپتر : 686
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: "کوروساکی ایچیگو" همیشه قادر به دیدن روح هاست ، اما تا دیدن "کوچیکی روکیا " این توانایی تأثیر چندای روی زندگی اش ندارد ؛ روکیا شینیگامی ای از دنیای نا آشنای "سول سوسایتی" است. در طی مبارزه با یک هولو (روح شیطانی) روکیا تلاش می کند تا مقداری از قدرتش را به ایچیگو دهد تا بتواند از خانواده اش دفاع کند ، اما ایچیگو به طور عجیبی تقریبا" تمام قدرت روکیا را جذب می کند و تبدیل به یک شینیگامی کامل می شود. ایچیگو پی می برد دنیایی که در آن زندگی می کرده پر از هولوهای خطرناک است. او در کنار روکیا وظیفه ی دفاع از روح های بی گناه در برابر هولوها را بر عهده می گیرد.


 • User

Magi - Sinbad No Bouken

چپتر 142 اضافه شد

Cover Manga Magi Sinbad No Bouken

نام انگلیسی: Magi - Sinbad No Bouken
نویسنده و طراح : (Shinobu ohtaka (Story & Art
تعداد جلد : نامشخص
تعدا چپتر : نامشخص
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: این داستان از زندگی اولیه سندباد، زمانی که در سیاه چاله بلع بود می گوید...
 • ۰ نظر
 • ۲۵ خرداد ۹۷ ، ۲۲:۴۹
 • User

Oyasumi Punpun

پایان یافته

Cover Manga Oyasumi Punpun Vol 13

نام انگلیسی: Oyasumi Punpun
نویسنده و طراح : (Asano, Inio (Story & Art
تعداد جلد : 13
تعدا چپتر : 147
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: پون‌پون یه بچه معمولیِ ژاپنیه که بعد از اینکه پدرش به جرم خشونت علیه مادرش به زندان میره و مادرشو راهی بیمارستان می کنه سن معصومیتش به پایان میرسه. پون پون همون طور که داره در مسیر بزرگسالی قدم برمیداره، همراه با عمویی که مراقبت از اونو به عهده میگیره با حوادث جدیدی روبه رو میشه که باعث میشن شخصیتش دچار تغییر بشه، خوب یا بد، این حوادث و تغییرات باعث میشن تا درکش از بزگسالی و بلوغ رو شکل بدن.
 • ۳ نظر
 • ۲۵ خرداد ۹۷ ، ۱۱:۱۲
 • User

Ansatsu Kyoushitsu

پایان یافته

Ansatsu Kyoushitsu

نام انگلیسی: Ansatsu Kyoushitsu
نویسنده و طراح : (Yūsei Matsui (Story & Art
تعداد جلد : 21
تعدا چپتر : 180
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: داستان درباره‌ی کلاس 3-ای مدرسه‌ی راهنمایی "کونوگیگائوکا" است که هر روز صبح با یک جوخه‌ی کشتار به معلم خود خوش‌آمد می‌گویند. استاد ترکیبی عجیب از یک بیگانه و یک اختاپوس است که با 20 برابر سرعت صوت حرکت می‌کند. از قرار معلوم این موجود مسئول نابودی ماه بوده و آن را برای همیشه به شکل هلالی در آورده است. او اعلام کرده که دنیا را در یک سال نابود می‌کند. این موجود به کلاس 3-ای یاد خواهد داد چگونه پیش از پایان یک سال او را ترور کنند.
 • ۲ نظر
 • ۲۵ خرداد ۹۷ ، ۰۹:۰۷
 • User

Ao Haru Ride

پایان یافته

Cover Manga Ao Haru Ride Vol 13

نام انگلیسی: Ao Haru Ride
نویسنده و طراح : (Io Sakisaka (Story & Art
تعداد جلد : 13
تعدا چپتر : 49
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: یوشیوکا فوتابا به دلایلی می‌خواهد شکل و شمایل زندگی‌اش به عنوان یک دانش‌آموز دبیرستانی را از نو ایجاد کند. به دلیل زیبایی، توسط دیگر دوستان دخترش در راهنمایی طرد شده بود و به دلیل یک سوتفاهم نمی‌تواند احساسات خودش را به تنها پسری که تا به حال دوست داشته، تاناکا کون، ابراز کند. اکنون در دبیرستان او مصمم است که تا جای ممکن مانند یک دختر باشخصیت رفتار نکند تا باعث تحریک حسادت دوستانش نشود. در حالی که به رضایت خاطر این سبک زندگی را دنبال می‌کند، باری دیگر تاناکا کون را می‌بیند، اما او نامش مابوچی کو است. پسرک به او می‌گوید که او نیز فوتابا را دوست داشته، اما دیگر اوضاع مانند سابق نیست. آیا فوتابا می‌تواند عشقی که سه سال پیش هرگز به نتیجه نرسید را از سر بگیرد؟
 • User

Yankee-kun To Megane-chan

پایان یافته

Yankeekun To Meganechan

نام انگلیسی: Yamada-kun To 7-nin No Majo
نویسنده و طراح : (Yoshikawa, Miki (Story & Art
تعداد جلد : 23
تعدا چپتر : 211
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: Shinagawa Daichi یه بچه دبیرستانی بی انضباط و سر به هواست که دوست داره تنها باشه. Adachi Hana یکی از همکلاسی های Shinagawa میخواد باهاش دوست بشه اما Shinagawa اصلا پایه نیست! به نطر اوون Adachi خیلی آزار دهنده و روو اعصابه اما هرکاری می کنه نمیتونه از دستش خلاص شه تا بالاخره یه جورایی با هم دوست میشن.
 • ۱ نظر
 • ۲۴ خرداد ۹۷ ، ۱۷:۲۳
 • User

Yamada-kun To 7-nin No Majo

پایان یافته

Manga Yamadakun To 7nin No Majo

نام انگلیسی: Yamada-kun To 7-nin No Majo
نویسنده و طراح : (Yoshikawa, Miki (Story & Art
تعداد جلد : 28
تعدا چپتر : 243
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: یامادا شاگرد سال دوم دبیرستان سوزاکاست. یک پسر تنبل، درس نخون، شرور که کارش فقط پیچوندن مدرسه است. همیشه خدا هم حوصله اش سر میره. درست نقطه مقابلش شیرایشی، یک دختر درس خون، خانوم، نمونه یک گل دختر. یک روز به صورت کاملا اتفاقی جای این دو نفر با هم عوض میشه. یامادا میشه شیرایشی و شیرایشی هم میشه یامادا و خلاصه جونم براتون بگه که از اینجا داستان شروع میشه
 • User

Vagabond

جلد 34 اضافه شد

Cover Manga Vagabond Vol 34

نام انگلیسی: Vagabond
نویسنده و طراح : (Inoue, Takehiko (Story & Art), Yoshikawa, Eiji (Story
تعداد جلد : نامشخص
تعدا چپتر : نا مشخص
وضعیت: در حال انتشار
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: واگاباند اثر تاکه هیکو اینوئه بر اساس رمان بلند "موساشی" نوشته ایجی یوشیکاواست که اقتباسی است آزاد از زندگی میاموتو موساشی (1645-1584). میاموتو موساشی شخصیتی است تاریخی و خالق اثر فلسفی "پنج حلقه" و هم استادی در شمشیرزنی و صاحب عنوان " شمشیر افسانه ای". او سبکی از شمشیرزنی به نام نیتن ایچی را ابداع کرد که مشخصه بارز آن رزم همزمان با شمشیر بلند و کوتاه است به صورتی که شمشیر بلند در درست راست و شمشیر کوتاه در دست چپ گرفته می شود. موساشی تنها یک استاد شمشیرزنی نبود بلکه در "هنرهای ظریف"‌ (شعر، مجسمه سازی، سفالگری، نقاشی) هم دستی داشت و در "سومی" (سبکی از نقاشی ژاپنی مانند آبرنگ که در آن از مرکب استفاده می شود) و حتی آهنگری و کنده کاری روی چوب هم به مرتبه استادی رسیده بود.
 • ۳ نظر
 • ۲۴ خرداد ۹۷ ، ۱۱:۳۷
 • User

Historys Strongest Disciple Kenichi

پایان یافته

Historys Strongest Disciple Kenichi

نام انگلیسی: Historys Strongest Disciple Kenichi
نویسنده و طراح : (Syun Matsuena (Story & Art
تعداد جلد : 61
تعدا چپتر : 583
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: داستان ما در مورد پسری به نام شیراهاما کنیچی هستش که با وجود علاقه ی زیادی که به قدرتمند بودن داره اما متاسفانه خیلی ضعیف هستش اما اون با دختری بسیار زیبا به نام میو فورینجی اشنا میشه که زندگیش رو تغییر میده و اون رو به محل زندگی خودش میبره تا بهش فنون رزمی خاصی رو یاد بده که اون رو خیلی قوی بکنه و اینجاست که شیراهاما با روش های اموزش سخت و پیچیده ای در راه رسیدن به…
 • ۶ نظر
 • ۲۱ خرداد ۹۷ ، ۰۰:۴۷
 • User