Manga

مانگا

Manga

مانگا

۱۲ مطلب در تیر ۱۳۹۷ ثبت شده است

!UQ Holder

جلد 9 اضافه شد

Cover Manga UQ Holder

نام انگلیسی: !UQ Holder
نویسنده و طراح : (Ken Akamatsu (Story & Art
تعداد جلد : نامشخص
تعدا چپتر : نامشخص
وضعیت: در حال انتشار
منبع: forums.animworld.net 


خلاصه داستان: دو دهه است که دنیا از وجود سحر و جادو آگاه و دچار تحول عظیمی شده. هرچند، یک پسر به نام توتا که از تمام این تحولات دور مانده، در یک روستای دور افتاده زندگی میکند. زندگی عادی او بخاطر معلم زنش که از جادو استفاده میکند و دوستان خوبش، پرهیجان شده. وقتی زندگی روزانه ی او، چون درگیر زندگی خصوصی معلمش میشود مختل شد، با او به یک سفر طولانی و پر از ماجرا میرود.
  • User

Gantz

پایان یافته

Cover Manga Gantz

نام انگلیسی: Gantz
نویسنده و طراح : (Oku Hiroya (Story & Art
تعداد جلد : 37
تعدا چپتر : 383
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: یه پسره که که کله اش بوی قرمه سبزی میده خریت میکنه و میپره جلوی قطار شهری، از قضا اسمش هم کاتسو هست بعد دوستشم به نام کی کورونو همراه خودش برد تو چاه ولی به جای مردن وارد کابوسی شوم به Gantz شدن به اتاق بسته منتقل میشن و گوی اسرار امیز به نام گنتز بهشون اسلحه و پوشش مخصوص میده و میفرتتشون ماموریت مرگبار و اگر موفق به زنده موندن در اونجا شدن برمیگردن به اتاق و اجازه بیرون رفتن از اتاق پیدا میکنن تا دفعه بعد وقتی برای ماموریت بعدی فراخوانده بشن و با کشتن دشمنان امتاز دریافت میکنن که در صورت رسیدن به ۱۰۰ امتیاز سه انتخاب پیدا میکنن ۱. آزاد شدن که دیگه با پاک کردن حافظه فرد میتونه زندگی عادیش ادامه بده ۲. گرفتن اسلحه و امکانات بیشتر و قوی تر برای ادامه بازی ۳. احیا کردن فردی که مرده به شرط اینکه در بانک داده های گنتز مشخصات اون فرد باشه آیا کرونو و دوستانش میتوانند از این بازی خطرناک جان سالم به درد ببرن؟؟؟؟
  • User

Kagerou Days

جلد 8 اضافه شد

Cover Manga Kagerou Days

نام انگلیسی: Kagerou Days
نویسنده و طراح : (Jin (Story & Art
تعداد جلد : نامشخص
تعدا چپتر : نامشخص
وضعیت: در حال انتشار
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: شینتارو کیساراگی که یک NEET(بدون تحصیل، کار و آموزش) است برای دو سال کامل از اتاق خود بیرون نیامده است. اما زندگی راحت و تنهای شینتارو بعد از خراب شدن کامپیوترش تغییر می‌کند و او مجبور می‌شود به دنیایی پا بگذارد که حاضر بود با خوشحالی برای همیشه ترکش کند... و سهوا وارد یک ماجرای گروگانگیری می‌شود!
  • User

Emma

جلد 8 اضافه شد

Cover Manga Emma

نام انگلیسی: Emma
نویسنده و طراح : (Kaoru Mori (Story & Art
تعداد جلد : 10
تعدا چپتر : 72
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: اِما خدمتکاری است که بیشتر عمر خود را صرف خدمت به بانویی سالخورده نموده است. در این حال دیدار او با ویلیام جونز، مرد جوانی که کارفرمای اِما سابقا معلمش بوده است ، سرآغاز عشقی می شود که همه مرزهای اجتماع را درمی نوردد.
  • User

Shigurui

پایان یافته

Cover Shigurui

نام انگلیسی: Tokyo Ghoul
نویسنده و طراح : (Yamaguchi, Takayuki (Art) Nanjou, Norio (Story
تعداد جلد : 15
تعدا چپتر : 84
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: در شروع عصر " ادو" زمانیکه مردم از صلح و آرامش لذت میبردند لرد "توکوگاوا تاگانادا" مسابقات پیکار برگزار میکند. در گذشته حریفان با شمشیرهای چوبی جنگ میکردند. در این زمان شمشیرهای واقعی به کار برده خواهند شد. "فوجیکی جنوسوکه" که یک بازو دارد و " ایراکو سیگن" نابینا در این مسابقه باهم خواهند جنگید. هر یک از آنها مصمم است تا خود را به عنوان قائم مقام مدرسه "ایواموتو" ثابت کند. با این حال فقط یک قهرمان انتخاب خواهد شد. بنابراین داستان سرنوشت های پیچیده و کشمکش و تقدیرهای عجیب شروع می شود...
  • User

Tokyo Ghoul

پایان یافته

Cover Tokyo Ghoul

نام انگلیسی: Tokyo Ghoul
نویسنده و طراح : (Ishida, Sui (Story & Art
تعداد جلد : 14
تعدا چپتر : 143
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: در شهر توکیو، موجودات مرموزی به نام "غول" که ظاهری شبیه به انسان دارند، در پی شکار و خوردن انسان‌ها هستند. مردم وحشت زده نمی‌دانند "غول‌ها" پشت کدام چهره انسانی مخفی شده‌اند. در این میان قهرمان داستان "کن کانکی" یک دانشجوی ساده است که پس از آشنایی با یک دختر، ناخواسته وارد دنیای وحشی درگیری انسان ها و غول ها شده و سرنوشتش برای همیشه تغییر می‌کند...
  • User

Break Blade

چپتر 88.5 اضافه شد

Cover Break Blade Vol1

نام انگلیسی: Break Blade
نویسنده و طراح : (Yoshinaga Yunosuke (Story & Art
تعداد جلد : نامشخص
تعدا چپتر : نامشخص
وضعیت: در حال ترجمه
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: کدوم رو انتخاب کنم، کشور یا دوستم؟ "سرزمین کروزان"، جهانی ست که مردم همراه با سحر و جادو به دنیا میان. رایگارت، یکی از معدود مردمان این سرزمین است که فاقد نیروهای جادویی ست. اون به عنوان هسته اصلی جمعی متشکل از چهار دوست صمیمی توسط دستهای سرنوشت، بی رحمانه وارد افسانه ای تماشایی از جنگ میشه!!!
  • User

Pandora Hearts

پایان یافته


Cover Pandora Hearts

نام انگلیسی: Pandora Hearts
نویسنده و طراح : (Jun Mochizuki (Story & Art
تعداد جلد : 24 جلد
تعدا چپتر : 104 چپتر
وضعیت: پایان یافته
وضعیت ترجمه : پایان یافته
منبع: 
forums.animparadise.com


خلاصه داستان: زمانی که اوز بیزاریوس، تنها وارث یکی از خانواده های اشرافی به سن بلوغ می رسه، دنیای آزاد و راحت اون به چیزی شبیه به یک کابوس تغییر شکل پیدا می کنه. ابتدا بدون هیچ دلیلی به زندانی بنام آبیس فرستاده میشه. زندانی که برای گناهکارانی که هیچ راه برگشتی برای اونها وجود نداره ساخته شده. زندانی در یک بعد زمانی و مکانی دیگر. موجودات داخل این زندان، موجوداتی هستند بنام چین(Chain)، به معنی زنجیر، که بدور گناهکاران می افتند و اونها رو نابود می کنند. در این میان، اوز بیزاریوس توسط یکی از همین زنجیر ها بنام آلیس (و نام مستعار بی ربیت) و با عقد پیمانی بین خودشون از آبیس برای مدت محدودی فرار می کنه. زمانی که در اختیار داره برای هدف نا معلومی در اختیارش قرار گرفته. حالا آلیس در این دنیا به دنبال حافظه گم شده خودشه و اوز هم دنبال جواب برای سوال های بی پاسخ خودش می گرده... آیا زمانی که در اختیار دارند بدون رسیدن به هدفشون تمام میشه؟ آیا به هدفشون می رسند؟ داستان به کجا خواهد رسید؟
  • User

Fullmetal Alchemist

چپتر 81 اضافه شد

Cover Fullmetal Alchemist
نام انگلیسی: Fullmetal Alchemist
نویسنده و طراح : (Arakawa, Hiromu (Story & Art
تعداد جلد : 27 جلد
تعدا چپتر : 116 چپتر
وضعیت: پایان یافته
وضعیت ترجمه : متوقف شده
منبع: forums.animworld.net


خلاصه داستان: کیمیاگران در کشور جایگاه خاصی دارند و می توانند با استفاده از قانون "داد و ستد برابر"، مواد و اجسام را به یکدیگر تبدیل کنند. وقتی اِدوارد و آلفونس الریک تصمیم می گیرند با علم کیمیاگری، مادرشان را زنده کنند، آلفونس کل بدن و اِدوارد یک پا و یک دست خود را از دست می‌دهد. فرآیند زنده‌سازی با شکست کامل مواجه می‌شود اما ادوارد موفق می شود روح الفونس را در زره ای نگه دارد. حالا دو برادر برای بدست آوردن بدن‌های سابقشان، در جستجوی سنگ کیمیاگری، روستای محل تولدشان را ترک می‌کنند، غافل از اینکه در راه یافتن این سنگ سرخ حقایق وحشتناکی را کشف خواهند کرد...
  • User

Tokyo Ghoul:re

پایان یافته

Cover Manga Tokyo Ghoulre Vol 17

نوع : مانگا
نحوه خواندن : از راست به چپ
ژانر : Action, Horror, Mature, Psychological, Romance, Seinen, Supernatural, Tragedy
نام انگلیسی: Tokyo Ghou:re
نویسنده و طراح : (Ishida, Sui (Story & Art
تعداد جلد : 16 جلد
تعدا چپتر : 179 چپتر
وضعیت: پایان یافته
منبع: forums.animworld.net , TokyoGhoulFans , kuroneko.in


خلاصه داستان: دوسال از عملیات CCG در آنتیک (EN=Anteiku) گذشته و حالا CCG سعی داره گروه تروریستی درخت آئوگیری (EN=Aogiri Tree) نابود کنه.به این منظور یک گروه نخبه از ماموران سطح A مثل مامور ساساکی تشکیل میده برای مقابله با آئوگیری ولی….
  • User